Вони легко борються з такими проблемами, як пігментація, сухість, зморшки, акне і навіть сліди купероза. Щоб крем або нова сироватка надовго зберегли закладений виробниками функціонал, слід зберігати косметику правильно.
Миючі засоби для тіла
Зазвичай шампуні, гелі і лосьйони для тіла зберігають у ванній кімнаті. Нарядні баночки додають царству чистоти магічної чарівності, дарують гарний настрій і заряджають бадьорістю. Крім того, розташовані поруч засоби дуже зручно - простягнув руку до полички і можеш користуватися. Рідкі миючі засоби цілком можуть зберігатися в таких умовах, так як вони містять в складі антибактеріальний компонент. Масляні склади не рекомендується тримати при підвищеній вологості і температурі. Від таких умов вони можуть прийти в непридатність раніше встановленого під час випуску терміну.
Креми для обличчя і тіла
Косметичні засоби по догляду за обличчям і тілом на кремовій основі тримайте подалі від сонячного світла і високої температури. Їх не можна зберігати у ванній, так вони швидко псуються під впливом гарячої пари і вологи. Найкраще місце для кремів - на туалетному столику в спальні. При високому рівні освітленості парфумерні засоби слід скласти в коробочку і заховати в шафі. Ідеальний температурний діапазон для зберігання косметики: 12 - 22 градуси.
Навіть якщо ви зберігаєте креми в прихованому місці, то обов'язково щільно закручуйте кришечки, щоб всередину не проник кисень, пил або бруд, через які засіб може окислюватися. Намагайтеся, щоб у місці зберігання не було різких температурних перепадів, так як це призводить до зміни властивостей продукту.
Слідкуйте за терміном придатності косметичних засобів. На тюбику вказана дата виробництва і допустимий період для використання. Прострочений продукт краще викинути, так як він під впливом часу псується. Користі від застосування такого засобу не буде, а от шкоду воно принесе напевно. Особливо це стосується чутливої шкіри, яка у відповідь на неякісний продукт відразу покривається плямами, прищиками і почервоніння.
Якщо ви відкрили баночку крему, то не викидайте плівку з фольги - це захист від окислювальних процесів, що виникають під впливом пилу і повітря. Краще злегка відігніть її край і акуратно беріть крем для нанесення на шкіру. Ще краще, якщо придбаний вами крем буде йти з дозатором. Пил в нього не потрапить, а зручність використання ви оціните вже при першому його застосуванні.
Декоративна косметика
Якщо ви щодня користуєтеся декоративними косметичними засобами, то повинні добре продумати місце зберігання улюблених тюбиків. Звичайний холодильник для цієї мети не годиться, тому що занадто низька температура викличе структурні зміни компонентів. А це, в свою чергу, призведе до ускладнень при використанні.
Найбільш довговічними і невибагливими до умов зберігання є тіні, пудра, рум'яна. Головне - не допустити потрапляння бактерій через брудні аплікатори або пензлики. З цією метою такі витратні матеріали слід частіше міняти. Коштують вони копійки, а ось користь приносять істотну.
Акуратно користуйтеся тушшю, зберігайте її в прохолодному місці. Термін придатності цього засобу зазвичай невеликий. Тому по його закінченню викиньте продукт без жалю і прикупіть модну новинку. Ні в якому разі не використовуйте косметику після закінчення терміну придатності. «Прострочення» може викликати алергію, запалення і навіть бактеріальну інфекцію.
Лак для нігтів може зберігатися до 2 років. Але при частому вживанні може призвести до пересихання рідини. Містять його в прохолодному темному місці, оскільки попадання сонячних променів викликає вицвітання і пересихання нанесеної на нігті рідини.
Педантично ставитесь до губної помади. Термін придатності цього б'юті-продукту досягає 1,5 років. Якщо ви відчуєте прогіркливийй смак на губах або відзначите зміну кольору, значить, засіб прийшло в непридатність і підлягає викиду. Не використовуйте зіпсовані помади - нічого хорошого такий хід не принесе. Краще загляньте в свій улюблений магазин і займіться шопінгом. Це додасть позитиву в ваше життя і дозволить оновити особисту колекцію.