BANDI була заснована в 1986 році як сімейна компанія, побудована пристрасно і самовіддано. Минуло тридцять років, і наша пропозиція включає в себе більше сотні професійних продуктів для салонів краси і спа і широкий асортимент роздрібної косметичної продукції.

Завдяки нашому досвіду і захопленню ми створюємо інноваційні косметичні формули на основі сучасних технологій і високоякісних інгредієнтів, що надходять з найдальших куточків землі. Триваючий успіх нашого бренду пов'язаний з нашою прихильністю наукових досліджень шкіри та її потреб.

BANDI є визнаним лідером на польському ринку професійної косметики. Ми досягли такої позиції завдяки інноваційній реалізації новітніх наукових відкриттів в області косметології. Ми надаємо нашим клієнтам широкий асортимент продуктів по догляду за шкірою, всі вони складені з ідеально підібраними інгредієнтами для оптимального зближення з усіма типами шкіри і для різних проблем зі шкірою.
BANDI пропонує інноваційні рецептури, які можуть використовуватися як ціла концепція, або індивідуально підібрані додаткові процедури для поліпшення поточного діапазону догляду за шкірою.

Вкрай важливим для BANDI у виробництві косметики є не тільки впевненість в тому, що продукт безпечний, але і підтвердження того, що він ефективний. Ми проводимо дослідження не тільки в нашому власному асортименті, а й у співпраці з незалежними лабораторіями. Завдяки нашим дослідженням, ми можемо бути впевнені, що ми пропонуємо нашим клієнтам ефективну косметику і безпечний догляд за обличчям і тілом.

Наші клієнти знають, що косметика BANDI відрізняється високою ефективністю і високою якістю.