IMAGE Skincare це космецевтичної компанія, яка створює свою продукцію грунтуючись на фактичних даних клінічних досліджень, тим самим пропонуючи ефективне рішення по догляду за шкірою.
Будучи самим інноваційним брендом в індустрії косметології, IMAGE Skincare продовжує випускати препарати для боротьби з віковими змінами, для відновлення балансу шкіри, для поліпшення її зволоження, освітлення і додання їй сяйва.
Все це в поєднанні з новітніми технологіями дозволяє компанії продовжувати свою місію в допомозі світу Age Later ™.

За допомогою Векторній Технології, яка доступна тільки в Image Skincare, вперше з'явилася унікальна можливість з'єднати воєдино близько 100 шарів активних інгредієнтів в одну молекулярну сферу. При нанесенні на шкіру інкапсульовані інгредієнти починають повільно пошарово вивільнятися з сфери, проникаючи тим самим у більш глибокі шари шкіри, для досягнення неймовірних результатів.

«Векторна Технологія - змінить всі правила, що існували раніше в світі косметології», - говорить Марк Ронерт, д.м.н., Президент Image Skincare, сертифікований пластичний хірург. «Ми безмірно пишаємося тим, що є єдиним брендом в косметології, яка використовує дану технологію».