Лікувальна косметика “Клеодерма”

На ринку естетичної косметології німецький бренд Kleoderma займає значне місце, оскільки пропонує клієнтам інноваційні продукти, що базуються на натуральних компонентах. При незмінно високій якості косметика "Клеодерма" реалізується за відносно невисокою ціною кінцевого споживача.

Історія розвитку бренду 

Компанія Kleo Derma з'явилася на вітчизняному ринку нещодавно, її продукція активно реалізується з 2011 року. Практично одразу косметика стала популярною завдяки тому, що співпрацює з провідними європейськими виробниками та використовує в роботі найкращі інгредієнти натурального походження. Зайшовши на сайт Клеодерма, можна побачити, що бренд успішно працює з виробниками з Італії, Німеччини, Бельгії та Швейцарії.

Спочатку косметика "Клеодерма" розроблялася для того, щоб кожна жінка мала можливість не тільки ефективно доглядати шкіру, а й покращувати її здоров'я. Головна мета компанії – відсутність агресивних хімічних складових у складі своїх продуктів. Саме тому “Клео Дерма” належить до розряду лікувальної косметики.

Огляд інноваційних продуктів 

Бренд розробив максимальну кількість продуктів для різноманітних напрямків роботи косметолога. Це антивікова лінія, серія для чутливої шкіри, добірка засобів для проблемної та комбінованої шкіри та ін. Каталог умовно можна розділити на кілька груп, кожна з яких має свої особливості.

 • Фруктові кислоти. Серія включає гель, крем “Клеодерма” з АНА кислотами і тонік. У складі знаходяться гліколева, лимонна, молочна, маликова та інші кислоти. Вони працюють на омолодження, вирівнювання мікрорельєфу та запуск процесу регенерації.

 • Шампуні та відновлення волосся. Забезпечують комплексний догляд, оскільки лінійка складається з двофазного спрею, бальзамів, захисних концентратів різної дії та олій. Можна підібрати догляд за жирним, пофарбованим і сухим волоссям.

 • Препарати із чайним деревом. Серія включають сім різних засобів, що допомагають боротися з акне і забезпечувати належний догляд чутливій шкірі, схильній до висипань.

 • Зволоження та відновлення. Продукти з цієї лінійки насичені гіалуроновою кислотою, особливо добре зарекомендували себе інтенсивний живильний крем "Клеодерма" та сироватка з екстра-зволоженням.

 • Пілінг. Включає близько двадцяти продуктів, серед яких як професійний косметолог, так і звичайна людина може підібрати для себе догляд і лікування з урахуванням типу шкіри та віку. Серія заснована на кислотах чи їх комбінації.

 • Препарати з ДМАЄ. Незамінні у разі порушення контурів особи, головним компонентом виступає витяжка з ікри риб сімейства осетрових.

 • Догляд за комбінованою та жирною шкірою. Заснований на гелях, масках та сироватках, що мають легку та повітряну текстуру. Продукти допомагають звузити пори, знизити ризик утворення рубців, усунути блиск і забезпечити накопичувальний ефект від застосування.

 • Препарати з матриксилом та аргіреліном. Серія включає сироватку, краплі, що омолоджують, і інтенсивний живильний крем Kleoderma. Продукти допомагають боротися із мімічними заломами.

 • Базові препарати Це альгінатні маски з вітамінами, без яких неможливий якісний щоденний догляд за шкірою. Знімають запалення, освітлюють та тонізують.

 • Захист від ультрафіолету. Прекрасна серія для літа, SPF крему, які мають приємну текстуру, що не обтяжує шкіру та три ступеня захисту. Кошти можна використовувати щодня не тільки в спеку року, а й цілий рік.

 • Догляд за чутливою шкірою із куперозом. Препарати призначені людям з порушеним кровообігом та розширеними дрібними капілярами. У складі є унікальні молекулярні сполуки, які не викликають побічних ефектів. За допомогою цієї серії можна досягти ефективного та тривалого антикуперозного ефекту.

 • Догляд за шкірою навколо очей. Засоби для чутливої та тонкої шкіри, у складі яких присутні ламелярні сироватки, пептиди та злакові протеїни. Як крему "Клеодерма", так і сироватки, відрізняються шовковистою та ніжною текстурою.

 • Препарати від темних кіл та набряків. Лінійка заснована на кофеїні, пептиді "айсеріл" та хризині. Ці інгредієнти  допоможуть зробити шкіру підтягнутою та гладкою, можуть прибрати "гусячі лапки". Особливо популярним є крем під очі Клеодерма.

 • Препарати з ретинолом. Незамінні при підборі антивікової косметики. Краплі та регенеруючий крем, що увійшли до серії, ідеально підходять для шкіри, на якій є дрібна мережа зморшок, в'ялість та розсип пігментних плям. В результаті обличчя очищається і стає гладкішим.

Завдяки великому вибору, кожна жінка може легко підібрати продукт і купити косметику Kleoderma за доступною вартістю. Незалежно від проблем шкіри, її типу, вікових змін, ця німецька косметика зможе вирішити і зробити обличчя сяючим, чистим та здоровим.

"Клеодерма" відгуки косметологів

Компанія позиціонує себе як виробника, що пропонує продукцію для косметологів та дерматологів. Але ефективність косметики розширила цільову аудиторію, і дала можливість затребуваною серед звичайних жінок. Згідно з відгуками, косметика “Клеодерма” широко використовується як у домашньому догляді, так і в кабінеті косметолога. Після чищення проблемної шкіри добре проявляють себе маски та сироватки. Вдома незамінними виявляються умивалки та тоніки. У салонах часто застосовують гліколевий пілінг, крем з АНА кислотами.

Серед головних переваг, на який вказує офіційний сайт Kleoderma, можна виділити гарне співвідношення ціни та якості, застосування найбільш посунутої модифікації ліпідної основи, а також широкий асортимент препаратів, що підходить для виконання різноманітних завдань. Якщо ви шукаєте професійні засоби догляду, здатні забезпечити комплексний догляд, рекомендуємо купити “Клеодерма”.