Innoaesthetics - лікування та профілактика на основі природних компонентів 

У складі косметики Інно Дерм, а також інших лінійок Innoaesthetics присутні сильнодіючі комплекси, розроблені брендом за індивідуальними потребами клієнтів, а також натуральні рослинні екстракти. Саме тому продукція іспанської торгової марки цінується так високо. Вся вона представлена на сторінках каталогу Cullinan.

Асортимент продукції Innoaesthetics

Компанія пропонує повний спектр рішень для шкіри. Її асортимент поділено на чотири напрямки, кожен з яких спрямований на вирішення вузькопрофільних завдань. Розглянемо їх докладніше:

 • INNO-EXFO - система, заснована на ретинолі в різній концентрації в сукупності з АНА-кислотами. Представлена хімічними пілінгами, що дозволяють досягти кращої ексфоліації.

 • INNO-TDS - забезпечує трансдермальну доставку активних речовин у потрібні шари шкіри. Лікування відбувається безпечно та без побічних ефектів. У всіх продуктах цієї лінійки відсутні консерванти. 

 • INNO-DERMA - колекція препаратів, яку професіонали використовують перед застосуванням лінійки INNO-EXFO та після проведення процедур. Кожен продукт спрямований на забезпечення ефективності пілінгу та закріплення результату. 

 • INNO-CAPS - серія препаратів у формі капсул, які уповільнюють процеси старіння шкіри, випадання волосся та зменшують жирові відкладення. Пігулки призначаються фахівцями та повністю безпечні для вашого здоров'я.

Багато користувачів користуються цими серіями на регулярній основі та позитивно відгукуються про продукцію іспанського виробника. Ми вирішили виділити кілька топових позицій, які найчастіше замовляють наші клієнти:

 • Innoaesthetics Peeling T.C. AGE - усуває різні патології шкіри, серед яких дерматогеліоз, фотостаріння, постакне та білі розтяжки. У складі також міститься саліцилова кислота.

 • Mandelage Innoaesthetics - препарат для вирівнювання тону шкіри та стимуляції. Буде корисним при легких формах дисхромії та акне, що запалюється. У складі присутні мигдальна та тіоктова кислоти, а також ретинол.

 • Innoaesthetics Hair Vital - незамінний у боротьбі з жіночою алопецією (травматичною або осередковою). До складу включені органічний кремній, аланін, кофеїн, АТФ та інші компоненти.

 • Matrix Innoaesthetics - належить до колекції INNO-TDS, необхідний для оновлення позаклітинного матриксу. В результаті шкіра отримує необхідне зволоження та об'єм. Препарат рекомендується для боротьби зі зморшками. У складі знаходяться піровиноградна кислота, гіалуронат натрію та метилсиланол.  

 • TIGF Innoaesthetics - продукт забезпечує харчування фібропластів, оновлює та ревіталізує шкіру, даючи їй такі необхідні життєві сили. Це ексклюзивний препарат, у складі якого є кислоти, лізин, гліцин, а також аскорбінова кислота.

 • Vitamin Complex Innoaesthetics - без нього не обійтися в ситуації, коли необхідно наситити шкіру вітамінами та амінокислотами. Він допомагає у боротьбі з випаданням волосся, розтяжками шкіри. У складі головними інгредієнтами виступають гліцин, пролін та метилсиланол.

 • NMF Tonic - зволожуючий продукт, що регулює гомеостаз. Inno Derma тонік працює як осморегулятор, забезпечує зволоження та відчуття свіжості. Його можна наносити протягом усього дня.

 • Skin Repair Inno Derma - продукт, що відновлює шкіру та заспокоює її після будь-яких косметологічних процедур. Якщо є запалення, він сприяє активації процесів загоєння. Він використовується нарівні з оновлюючою маскою Refresh Mask Innoaesthetics.

 • Sunblock Innoaesthetics SPF50 - матовий крем з УФ-захистом, призначений для проблемної шкіри. Він дуже ефективно контролює вироблення шкірного сала, оскільки містить у складі бісаболол, екстракт ламінарії, а також різні фізичні та хімічні фільтри.

 • Hair Lotion Innoaesthetics - універсальний продукт для жінок і чоловіків, що допомагає боротися з випаданням волосся. Лосьйон включає безліч рослинних екстрактов (кукурудза, женьшень, шавлія, кропива тощо), різні олії та кофеїн.

Звичайно, асортимент Innoaesthetics набагато більший, тому ми впевнені, що кожен знайде для себе відповідний варіант. За допомогою цієї продукції ви зможете не тільки забезпечити належний догляд за шкірою, а й мінімізувати ризик виникнення шкірних захворювань.

Переваги використання натуральної косметики для шкіри

Купуючи косметику Innoaesthetics, ви можете бути впевнені у високій якості продукції. Воно підтверджується безліччю нагород, міжнародними сертифікатами та клінічними тестами. З її допомогою ви отримуєте можливість:

 • впливати причини виникнення шкірних захворювань;

 • забезпечувати якісну профілактику хвороб;

 • гарантувати ефективний догляд за шкірою обличчя та тіла;

 • використовувати продукт, що підходить для різного віку та типів шкіри;

 • набувати безпечної косметики, що виготовляється з урахуванням передових технологій.

Innoaesthetics - це бренд, який працює відразу в кількох напрямках: мезодермальна терапія, оптимальне дозування препаратів, синергія технологій та природних ресурсів. Сьогодні торгова марка представлена у 59 державах, у тому числі й в Україні.

Де купити Innoaesthetics?

Інтернет-магазин Cullinan спеціалізується на продажу професійної косметики. У нашому каталозі ви знайдете всі доступні продукти від компанії Innoaesthetics. Вони розроблялися на основі клінічних досліджень, що проводяться протягом 60 років, тому будуть цікаві насамперед професійним косметологам. 

Також, завітавши на офіційний сайт Innoaesthetics, ви можете знайти продукти, що підходять для домашнього використання. Якщо є сумніви щодо вибору того чи іншого засобу, наші консультанти готові надати професійну допомогу. Не забувайте використовувати знижки, доступні за дисконтною програмою. Так покупки будуть ще вигіднішими. А ще у нас є спеціальна пропозиція у вигляді промокодів.