Holy Land – ізраїльська косметика з багаторічною історією

Holy Land – високоякісна професійна косметика, країна-виробник – Ізраїль. Компанія Холі Ленд (холіленд) понад тридцять років займається найважливішими глибокими дослідженнями в галузі фармакології, косметології та біохімії, щоб мати можливість безпечно та ефективно вирішувати косметологічні та естетичні проблеми зі шкірою.

Провідна в Ізраїлі компанія з великою сучасною лабораторією, фахівцями в різних галузях та величезною дослідною та науковою базою, куди з усього світу постачають активні компоненти для створення високоефективних препаратів.

Косметика холі ленд - це результат копіткої праці: тривалих досліджень, пошуку найбільш вигідних комбінацій та тестування. Кожен крем холі ленд, холі ленд тонік, маска або лосьйон, абсолютно всі продукти проходять ретельний відбір і кілька років глибоких багаторівневих перевірок перед тим, як надійти у продаж.

За роки наукових досліджень, розробок та створення унікальних продуктів, hl косметика трансформувалася у найбільш затребувані лінійки косметологічних засобів, кожна з яких ефективно вирішує певний спектр проблем шкіри обличчя чи тіла. Давайте детальніше ознайомимося з кожною з них.

Короткий опис лінійок косметики від популярного ізраїльського бренду

A-NOX plus RETINOL та Acnox Plus – лінійки професійних засобів для проблемної шкіри. Завдяки антизапальному ефекту, холі ленд крем, тонік холі ленд та інші засоби цієї серії миттєво допомагають впоратися із симптомами і потім проникають у глибокі шари шкіри.

Будь-яку неприємну ситуацію зі шкірою можна вирішити або навіть запобігти, і саме косметика holy land серії Double Action довела це. Завдяки такій косметиці проблеми з надмірною жирністю шкіри та вугровими висипаннями залишаються в далекому минулому.

ABR (ребрендинг лінії ALPHA-BETA & RETINOL) – лінійка, яка завдяки унікальній формулі, атравматично відновлює дерму та підходить для шкіри будь-якого типу. Косметика hl із цієї серії містить усі необхідні доглядові продукти, що забезпечує комплексне відновлення.

Age Control і Age Defense - це антивікові лінійки засобів, що містять унікальні активні компоненти. Age Control має миттєвий ефект ліфтингу тривалої дії, а Age Defense - глибоко зволожуюча лінійка засобів проти в'янення шкіри, особливо в теплу пору року.

До вікових засобів варто також віднести лінійку Perfect Time, створену спеціально для задоволення потреб зрілої шкіри: насичення її живильними речовинами, захист від сонця, глибоке зволоження та ін. А для сухої шкіри є Phytomide – препарати, які рятують шкіру від зневоднення.

Alpha Complex - лінійка косметичних засобів, створена на основі комплексу фруктових кислот, м'яко відлущує ороговілі клітини, очищує та пом'якшує шкіру. Натхнення вітамінними комплексами також справило на світ доглядову серію Multivitamin - багату на вітаміни і володіє чарівним ароматом.

Azulene - заспокійливі та знімають подразнення косметичні засоби, призначені для чутливої шкіри або схильної до алергії.

Ще одна заспокійлива лінійка – Calm Derm. У її основі - формула, що включає нормалізацію роботи шкірних залоз, працює над усуненням судинних зірочок.

Be First - лінійка косметики для представників чоловічої статі, що має особливу формулу. Крем миттєво вбирається, не залишає плівки та проникає у глибокі шари дерми, закриваючи всі потреби шкіри у харчуванні, зволоженні та догляді.

Bio Repair косметика холі ленд - це фантастичні засоби, що стимулюють регенерацію клітин та запускають процес самовідновлення.

Holy land Boldcare - одна з найпопулярніших лінійок для салонів краси, використовується для посилення ефекту від ботоксу. Зоряний продукт: boldcare starting lotion (холі ленд супер лосьйон).

Холі ленд косметика вирішує конкретні проблеми зі шкірою, а лінійка Dermalight не стала винятком. Вона бореться із пошкодженнями шкіри: пігментація, фотостаріння, негативний вплив навколишнього середовища.

Fusion3 - лосьйон холі ленд покликаний зменшувати вікові зміни шкіри, за рахунок глибокого її харчування та насичення активними компонентами.

Навколишнє середовище не завжди прихильна до нашої шкіри, але для її захисту тепер є комплекс Ginseng & Carrot. Він зміцнює природний бар'єр шкіри, роблячи її стійкішою.

Зволоження – це важлива умова для шкіри, адже організм втрачає вологу, і шкіра потребує відновлення гідробалансу. Ефективні в цьому кілька лінійок: Renew Formula (для всіх типів шкіри) та Juvelast препарати для сухої шкіри обличчя, що відновлюють баланс та здоров'я зсередини. Vitalise серія для зволоження шкіри, що містить гіалуронову кислоту. І ще одна зволожуюча лінійка доглядових засобів – C the Success, з вітаміном С у складі. Захищає від сонця, пігментації, запобігає старінню.
Досягти зволоження допоможе ще окрема лінійка з екстрактами олій горіха, що дав назву серії – Kukui.

Вже давно відомо, що в молоці містяться необхідні компоненти для шкіри, найкорисніші з яких зібрані в серії Lactolan. Надихнувшись столітніми рецептами краси, фахівці Holy Land створили унікальну зволожуючу лінійку продуктів з антивіковим ефектом. На основі стародавніх рецептів була створена також серія Mythologic – лінійка домашніх доглядових засобів за тілом.

Окремо варто відзначити сонцезахисні засоби від holy land spf 50 Sunbrella, які підходять для всіх типів шкіри і є продукти з тоном, що мінімізують використання декоративної косметики влітку.

Для догляду за шкірою від вісімнадцяти до тридцяти років створена окрема лінійка Youthful, призначена для боротьби зі слідами акне, профілактики запальних процесів та скорочення пір.

Також доступні універсальні препарати, які можна використовувати з будь-якою іншою серією виробника холі ленд та особливу увагу варто звернути на популярний холі ленд супер лосьйон (holy land super lotion) для борьбы с комедонами.