Компанія отримала світову популярність відразу після виходу на ринок Мезороллерів. Вони представляли собою дискові ролери з алмазним заточуванням голок. За таку розробку бренд отримав сертифікат FDA. Після цього в лабораторіях Genosys були створені різні інноваційні розробки в області антивікової і терапевтичної косметики. Всі засоби проходять ретельну перевірку і дерматологічний контроль.
Інноваційні формули, активні компоненти і унікальні системи для відродження шкіри
Південнокорейська косметика містить компоненти, що активують вироблення колагену. За рахунок цього шкіра стає пружною і еластичною. Склад засобів збагачений вітамінами, екстрактами, гіалуроновою кислотою, стовбуровими клітинами рослин. Таке поєднання інгредієнтів запускає глибоку регенерацію шкіри, а також: відновлює; живить, зволожує, усуває вікові зміни, додає здоровий вигляд.
Активними діючими речовинами продукції є натуральні компоненти, що забезпечують помітні і стійкі результати. Формули засобів містять в собі унікальне поєднання - SH-Поліпептид-7. За своїми властивостями він аналогічний гормону росту.