Дермокосметика - професійні засоби для догляду та лікування шкіри
Cantabria Labs - передовий розробник і виробник професійної косметики. Бренд піклується про здоров'я і красу шкіри будь-якого типу і віку. Спеціалізується на випуску дермокосметику і фармацевтичних засобів.
Філософія марки стверджує, що успіх починається там, де органічно поєднується природа, наука, сміливість, інтуїція, довіру, колективний інтелект і особисті ініціативи.
Фахівці Cantabria Labs регулярно поповнюють ринок інноваційними розробками, миттєво отримують визнання у всьому світі. Безперервно вдосконалять існуючі склади і знаходяться в пошуку новаторських рішень.
Науковий досвід, реалізований в передових технологіях
Продукція Cantabria Labs втілила в собі сміливі ідеї та успішні досягнення для захисту, лікування і підтримки шкіри. В асортименті бренду представлений великий вибір продукції, включаючи окремі серії для дітей і вітамінні комплекси. Унікальні формули покращують природні захисні реакції шкіри і зміцнюють її імунітет.
Серед найбільш популярних товарів:
1. Фотозахист - крем і пудра, які не перешкоджають циркуляції повітря і теплообміну, при цьому, запобігають негативний вплив УФ-променів і палючого сонця.
2. Ліфтинг - кошти для омолодження, регенерації тканин і розгладження зморшок.
3. Очищення - склади для вмивання, освіжаючі, тонізуючі та заспокійливі шкіру обличчя.
4. Biretix - лікарські засоби для проблемної шкіри, усувають наслідки і причини акне, купероза і навіть запальних процесів.
5. Догляд за волоссям - сприяє відновленню структури і здоров'я шкіри голови і локонів.
6. Професійні лікарські засоби і харчування.
Cantabria Labs - це ефективне лікування і профілактика найсерйозніших проблем.