ATACHE SCIENTIFIC COSMETIC підтримується 30-річним досвідом в області дерматології з висококваліфікованої командою фахівців по шкірі. З моменту свого заснування в 1983 році і за підтримки фармацевтичної групи ASAC фармацевтична група Laboratories Atache завжди мала чітке визначення своєї місії: поточні дослідження та найсуворіші вимоги.

Продовжуючи свій багатий досвід в професійному косметичному секторі і будучи піонером у використанні ретинолу і вітаміну C в Європі, ATACHE SCIENTIFIC COSMETIC зміцнює свої косметичні та наукові починання, щоб пропонувати кращу в світі краси. Він, як завжди, підкріплюється технологічної та наукової експертизою фармацевтичної групи ASAC.

Наука на службі краси, «ОТРИМАТИ РЕЗУЛЬТАТИ».
Для досягнення найкращих результатів, що відповідають професійним і комерційних потреб наших клієнтів, щоб допомогти їм ідентифікувати себе як «професіонали ATACHE».

Світ ATACHE гарантує кращу якість
Atache Laboratories розробляють, виробляють і продають свою продукцію на основі інтегральних функцій, які забезпечують максимально можливу відповідність вимогам безпеки і якості. Повна відповідність GMP (Good Manufacturing Practices), екологічний менеджмент і ризики для здоров'я на робочому місці.