Simildiet - секрети інноваційної косметики для досконалості шкіри

Simildiet, створена в 1993 році в Сарагосі (Іспанія), є видатною фармацевтичною лабораторією, чиєю головною ідеологією став комплексний підхід до вирішення питань краси. Засновником та головою лабораторії є Карлос Азнар Санчес, відомий мезотерапевт та лікар. Однією із ключових особливостей Simildiet є застосування інноваційних та ексклюзивних формул при виробництві їх продуктів. Їхній величезний інтелектуальний потенціал спрямований на розробку сучасних та передових рішень. Назва "Simildiet" можна перекласти як "харчування для шкіри", що передбачає збагачення епідермісу цінними та важливими компонентами, необхідними для її здоров'я та краси.

У якому напрямі працює бренд?

Асортимент косметичних засобів Simildiet поділяється на наступні категорії:

  • Продукти для медичної косметології. Коктейлі та інтенсивні сироватки для мезотерапії та біоревіталізації.

  • Засоби для естетичної медицини. Сироватки для апаратної косметології. Різноманітні види пілінгів, включаючи мигдальний, феруловий, азелаїновий пілінг "Сімілдієт", аргініновий, саліцилово-мигдальний, гліколевий, жовтий та освітлювальний.

  • Нутрицевтики. Активні добавки, що сприяють підтримці організму та запобіганню старінню. Продукти здоров'я волосся. Різні засоби для оптимізації роботи шлунково-кишкового тракту. Препарати для лімфодренажу, боротьби із зайвою вагою та целюлітом, а також з анти-ейдж ефектом.

  • Косметика для домашнього догляду. Засоби для очищення шкіри, тонізуючі продукти, зволожуючі та поживні формули, засоби для відновлення та регенерації, продукти для освітлення пігментних плям.

Косметика Simildiet відрізняється бездоганною якістю, підтвердженою відповідністю всім вимогам санітарного законодавства України, що підтверджено висновком СЕС.

Особливості асортименту

Фірма спеціалізується на розробці продуктів для салонних процедур: сироватки для мезотерапії, коктейлі для ліполізу, засоби для біоревіталізації, сироватки, що використовуються в апаратній косметології, а також пілінги. На додаток до цього, асортимент включає препарати, призначені для домашнього догляду за шкірою обличчя, тіла і волоссям.

Кислотні пілінги “Сімілдієт”

Однією з найбільш популярних лінійок є косметика Simildiet, заснована на використанні кислот. Кислоти у складі цих продуктів сприяють відлущуванню верхнього ороговілого шару шкіри, активізують процеси її оновлення. Пілінг “Сімілдієт” містить різні типи кислот: АНА-кислоти, що стимулюють синтез колагену та еластину; ВНА-кислоти, які борються із вадами шкіри; омега-кислоти, а також гіалуронат натрію, відомий як гіалуронова кислота. Серед найвідоміших продуктів варто виділити:

  • Yellow Peel Simildiet. Трихлороцтова кислота має здатність проникати в глибокі шари дерми, де надає потужну стимулюючу дію на фібробласти. Це сприяє посиленню синтезу колагену та еластину, що сприяє підтримці пружності та еластичності шкіри. Крім того, жовтий пілінг “Сімілдієт” пригнічує процеси меланогенезу, що допомагає зменшити пігментацію шкіри, а також покращує шкірний імунітет, сприяючи її захисту від зовнішніх впливів.

  • Пілінг САМА "Сімілдієт". Саліцилово-мигдальний пілінг має виражені кератолітичні та комедонолітичні властивості, сприяючи відлущування ороговілих клітин шкіри та зменшення утворення комедонів. Крім того, цей пілінг регулює виділення себуму, що дозволяє звужувати пори шкіри. 

  • Simildiet Peeling Glicolico. Гліколевий пілінг, також відомий як GLICOLICO PEELING, має сильну регенеруючу та омолоджуючу дію на шкіру. Його здатність висвітлювати шкіру пов'язана з пригніченням процесу меланогенезу, що допомагає знизити пігментацію. 

Також популярними продуктами є такі пілінги як Simildiet Peeling Azelaico та Simildiet Peeling Mandelico.

Антицелюлітні засоби

Найвідомішим продуктом від іспанського бренду, який бореться з жировими відкладеннями, є Lipotrofin Simildiet. Антицелюлітний крем з ефектом покращення тонусу шкіри діє у кількох напрямках. Він стимулює мікроциркуляцію та лімфодренаж, що сприяє зміцненню стінок судин. Крім того, Ліпотрофін Симілдієт має антицелюлітну дію, посилює процес ліполізу, допомагаючи зменшити об'єми тіла та видимість "апельсинової кірки". Також у цій серії є лімфодренажний та антицелюлітний засіб у вигляді капсул.

Сироватки для мезотерапії

Бренд пропонує безліч різних сироваток, що використовуються в мезотерапії. Однією з топових позицій вважається Simildiet Musclebig. Цей коктейль має низку цінних властивостей. Він активізує клітинний метаболізм, стимулює клітинну енергію, що у свою чергу покращує як тонус шкіри, а й м'язів. Коктейль сприяє поступовому нарощуванню м'язової маси. Більш того, він має антиоксидантні властивості, які допомагають у боротьбі з впливом вільних радикалів. 

Також варто звернути увагу на сироватку Simildiet DNA 3. Вона сприяє стимуляції вироблення власної гіалуронової кислоти, перешкоджає руйнуванню колагенових і еластинових волокон, має зволожуючий, регенеруючий і антиоксидантний вплив покращує структуру шкіри. Більш того, має яскраво виражений ліфтинговий ефект.

Капсули

Капсули Simildiet, засновані на гіалуроновій кислоті та колагені, наприклад, Vacirton Simildiet, сприяють уповільненню процесу старіння шкіри і посилюють ефективність косметичних засобів. Крім того, компанія також розробила спеціальні комплекси, спрямовані на покращення функціонування травної системи, підтримання здоров'я суглобів, протистояння стресу та досягнення інших цілей.