Що необхідно сухій та чутливій шкірі
Суха шкіра може стати справжнім випробуванням, адже вона схильна до частих подразнень, висипань і вимагає особливого догляду. Підібрати засоби дуже складно, адже часто власники цієї проблеми не здогадуються про справжні причини.
Засоби для сухої чутливої шкіри
Відмінна риса сухої шкіри – тонкий епідерміс. Він набагато сильніше схильний до роздратування, лущення і різних захворювань. Причина цієї проблеми може бути вродженою чи набутою. Негативний вплив чинників довкілля часто погано позначаються стані шкірних покривів. Впоратися з їх впливом допоможуть спеціально підібрані засоби для сухої чутливої шкіри обличчя, які забезпечують живлення, захист, зволоження та очищення сухої проблемної шкіри.
Крем
Цей засіб є в кожному арсеналі. Зволоження влітку та харчування взимку – головне правило для власниць сухої та чутливої шкіри, адже вона сприйнятлива до високих чи низьких температур. Важливо забезпечити і захист від сонячної інсоляції, тому нанесення крему для сухої та чутливої шкіри з SPF врятує її від фотодії збереже красу.
Добре, коли у складі живильного засобу є біомасла – ши, жожоба, орхідея, лотос, женьшень. Вони забезпечують велику кількість поживних речовин, антиоксидантів, відновлюючи природний баланс. Шкірі необхідні і вітаміни, у разі А і Е.
Для зволоження добре підійдуть креми із вмістом гіалуронової, молочної кислоти, церамідами, тригліцеридами жирних кислот. Вони відмінно затримують вологу і сприяють відновленню вологоутримуючих властивостей. Ще один відомий рятівник шкіри – ланолін, тваринний віск. Його основні якості - забезпечення гладкості, пружності. Це крем для сухої шкіри в зимовий період, а наносити потрібно перед виходом з дому.
Гель
Знахідка для дівчат із проблемною шкірою. Гелі можна використовувати для очищення, зволоження, живлення, навіть як основу під макіяж. Вони отримали всі корисні властивості крему, але мають більш щадний ефект завдяки особливій структурі. Гель для сухої чутливої шкіри може містити екстракти алое. На такі засоби варто звернути увагу тим, у кого часто виникають прищики та роздратування. Вони не тільки відмінно зволожують і затримують воду, але й мають протизапальний ефект.
Не можна забувати і про кофеїн. Крім зволоження, він тонізує та вирівнює шкіру, вона ніби отримує заряд бадьорості. Добавки у вигляді протеїнів пшениці, папаїну, вітамінів А, К та Е забезпечують відмінне харчування. Якщо шкіра часто страждає від негативного впливу агресивних факторів - жорстка вода, робота з хімічними речовинами або в середовищі з частою зміною температури, лізат біфідобактерій допоможе відновити бактеріальний та кислотний баланс.
Тонік
Вмиватися водою з-під крана для сухої проблемної шкіри шкідливо. Часто вона негативно впливає на баланс рН, може стати причиною різних захворювань. На допомогу можуть прийти тоніки, які відмінно комбінують у собі функції очищення, живлення та зволоження.
Якщо шкіра страждає від частих подразнень, ви ніяк не можете позбутися відчуття стягнутості, віддавайте перевагу засобам із сечовиною. Це відмінний провідник для поживних речовин, що допомагає їм глибоко проникнути в епідерміс.
Вона не дозволяє шкірі втрачати дорогоцінну вологу, має протизапальні та захисні властивості. Сечовина допоможе також нормалізувати рН та водно-ліпідний баланс. Допоможуть і тоніки для сухої та чутливої шкіри із вмістом комплексів Hydroxan CH, Lanablue та пантенолом.
Олія
З цими засобами потрібно обережно, адже неправильно підібране масло може забити пори, стати причиною запальних захворювань (угрів, комедонів). Але списувати з рахунків такий ефективний засіб не можна. Масло для сухої чутливої шкіри обличчя створює плівку, яка не дозволяє воді залишити шкіру і забезпечують її поживними елементами.
У косметології великою популярністю користуються:
- Арганова;
- Льняне;
- Жожоба;
- Міндальний;
- Оливкова;
- Абрикосове;
- Обліпихова.
Можна застосовувати кокосове та масло із зародків пшениці, але вони мають великий повністю, тому рекомендують змішування з живильним кремом без жирної основи.
Використовувати олії варто перед сном, для сухої шкіри достатньо 5-6 крапель. Після застосування важливо промокнути обличчя серветкою, щоб забрати надлишки. В іншому випадку шкіра може «задохнутись», не отримуючи достатньо кисню.
Маски
2 рази на тиждень варто радувати свою шкіру масками . Це найкращий спосіб отримати ударну дозу
поживних речовин, вітамінів та мінералів. Щоб ефект від маски для сухої та чутливої шкіри був більш разючим, перед нанесенням варто розпарити пори. Також рекомендують збільшити час впливу до 25 хвилин замість стандартних 15.
Кераміди – найкращі помічники для проблемної шкіри. Вони забезпечують комплексний догляд, тож підходять усім. Маски для сухої та чутливої шкіри можуть містити екстракти рослин (алое, ромашка, шипшини, морських водоростей, огірка), саліцилову, гіалуронову кислоту, сечовину. Велику роль може зіграти вітамін В3 або нікотинамід, про який часто забувають, а дарма. Це відмінний засіб для швидкої регенерації шкіри, він сприяє відлущуванню, запускає процеси регенерації, розгладжує зморшки та вирівнює тон.
Очищення та догляд
Дуже важливий етап - очищення. Не можна використовувати агресивні засоби, що особливо містять спирт. Краще віддавати перевагу тонікам на водній основі, міцелярним та термальним водам. Кошти для вмивання також мають бути підібрані відповідно до вимог. Гелі, пінки, муси, мило для сухої шкіри повинні бути м'якими, не містити агресивних речовин.
Відмінно підходять кошти з паростками пшениці, екстрактами троянди, зеленого чаю, ромашки, алое. Після вмивання обов'язково потрібно забезпечити харчування та захист. Нанесення крему або сироватки дуже корисне, особливо якщо це ранкові процедури.
Товари для сухої чутливої шкіри можна подивитись тут:
https://cullinan.com.ua/ua/catalog/litso/uvlazhnenie_pitanie_dlya_litsa/filter/skin-is-3ca514063fd41...