ПРИРОДА
Команда фармацевтів, галенистов і хіміків вивчають і вибирають найцінніші натуральні екстракти, коріння, квіти, листя, кори містять активні інгредієнти з чудовими властивостями для шкіри.
Ці рослинні екстракти ретельно поєднуються з вітамінами і запатентованими інгредієнтами для створення продуктів, які ефективно відповідають кожній проблемі шкіри.
Відкрийте для себе унікальну силу кожного з наших натуральних екстрактів на сторінці ACTIVE INGREDIENT PAGE.

ЕФЕКТИВНІСТЬ
SED-HELIABRINE користується наукової експертизою лабораторій ASEPTA, імплантованою в Монако з більш ніж 60 років.
У нас є власний інтегрований відділ досліджень і розробок, який дозволяє нам розробляти найбільш інноваційні формули, і ми використовуємо ексклюзивні патенти, які використовуються в деяких наших бестселлерних формулах.
Кожен продукт розробляється фармацевтами, перевіряється під дерматологічних контролем і проходять строгий контроль на різних етапах виробничого процесу.
Відповідно до критеріїв безпеки та ефективності всі наші продукти забезпечують оптимальну стійкість до вашої шкіри.

ЗАДОВОЛЕННЯ
Оскільки задоволення дуже важливо у вашій процедурі догляду за шкірою, ми створюємо кожну формулу для забезпечення продуктів по догляду за шкірою, які є ефективними і приємними у використанні.
Кожна текстура унікальна для задоволення потреб вашої шкіри і забезпечує оптимальний комфорт. Кожен аромат пропонує унікальний чуттєвий досвід.
Ми також перевіряємо всі наші формули в реальних умовах за допомогою панелі кінцевих споживачів, щоб гарантувати, що наш продукт задовольнить велика кількість населення, перш ніж воно буде виведено на ринок.