Компанія дає можливість Всім знайти красу і гармонію і надає нашим партнерам необмежені можливості для зростання і реалізації найамбітніших цілей.

Широкий асортимент продукції ТМ pHarmika включає в себе гелі і тоніки, маски і пілінги, креми і гоммажи. У нас Ви знайдете все кошти, необхідні для підготовки і проведення чисток, масажів та інших косметологічних процедур. З нашої косметикою, багатою активними компонентами і вітамінами, ви отримаєте найбільш ефективний догляд за шкірою будь-якого типу і віку.

pHarmika називає продукцію кращої і маємо на те ряд причин. Завод, який випускає косметику на наше замовлення, оснащений найсучаснішим обладнанням. У виробництві застосовуються як світові, так і наші власні розробки, засновані на останніх досягненнях в біотехнології, фармакології та медицині. Ми ретельно відбираємо найкраще сировину та інгредієнти не тільки італійських постачальників. До нас надходять пептиди і Матрикс з Франції, натуральні масла з Марокко, кислоти зі Швейцарії, парфюмерні аромати з Бельгії. Всі інгредієнти відповідають найвищим міжнародним стандартам якості.