Mesaltera зробив істотний внесок у науку про красу. Бренд створює інноваційні розробки, на основі яких виготовляються засоби для проведення хімічних пілінгів різної глибини. Крім того, в лінійках є продукція, призначена для догляду за шкірою після таких процедур. Ефективність засобів доведена клінічно.
Чому світові косметологи обирають бренд Mesaltera
Продукція MCP розділена на 2 категорії: для домашнього та професійного використання. У них входять однакові компоненти, однак у першому випадку їх концентрація буде значно меншою.
Дія препаратів має широкий спектр: стимуляція процесів життєдіяльності клітин; відновлення гідроліпідного бар'єру; зволоження; делікатне відлущування верхнього ороговілого шару; нормалізація та пригнічення меланогенезу.
Крім того, засоби мають антиоксидантний, тонізуючий і заспокійливий ефект. У їхньому складі містяться різні кислоти: гліколева, саліцилова, аскорбінова, мигдальна, фітинова. Самі по собі вони мають досить сильну дію на шкіру, яку виробник грамотно пом'якшує за допомогою додаткових рослинних інгредієнтів.