Спочатку лінія являла собою комплекс професійних засобів для проведення хімічних пілінгів різної глибини, призначалася тільки для фахівців-косметологів і могла застосовуватися виключно в косметичних салонах і клініках. На даний момент асортимент препаратів Medic Control Peel активно розширюється: з'являються кошти для предпілінговой і постпілінгового догляду за шкірою в домашніх умовах. Ці етапи не менш важливі для досягнення максимального результату, ніж безпосередньо процедура пілінгу.

Переваги препаратів Medic Control Peel, призначених для домашнього застосування
До складу засобів перед- і постпілінгового догляду за шкірою (препілов і постпілов) входять ті ж хімічні агенти, що і в професійні хімічні пілінги, але в значно менших концентраціях. Постпіли відрізняються самим «м'яким» складом і делікатним впливом на шкіру. Їх, як правило, рекомендують для підтримки результатів курсу хімічних пілінгів.

Препарати Medic Control Peel для домашнього застосування можна використовувати не тільки в цілях підготовки до хімічного пілінгу або відновлення після нього, але також у вигляді самостійного курсу інтенсивного або повсякденного догляду, спрямованого на омолодження шкіри і / або боротьбу з гіперпігментацією.