Mastelli srl Officina Bio-Farmaceutica вже більше 60 років працює в галузі досліджень і розробок, яка як і раніше є серцем компанії, щоб гарантувати, що її продукція має максимальні технологічними інноваціями.
Відмітною елементом і пріоритетом Mastelli srl Officina Bio-Farmaceutica є наукове і промислове ноу-хау, пов'язане з виробництвом і розвитком спеціальних молекул природного походження, отриманих за допомогою власного своєрідного та оригінального методу вилучення Мастеллу: PDRN іполінуклеотідов.

Завдяки своїй згуртованій команді дослідників, за допомогою цілеспрямованих і запатентованих змін і спеціальних асоціацій, в останні роки Mastelli srl Officina Bio-Farmaceutica сконцентрувала свої зусилля на розробці і вивченні нових продуктів в області спеціальних терапевтичних областей, таких як естетика шкіри і захворювання суглобів.

Більш того, Mastelli srl співпрацює з найбільш важливими університетами та медичними інститутами з метою розробки нових продуктів і для власної дослідницької роботи в галузі клітинної та молекулярної біології, хімії, біохімії та медицини (клінічні випробування та фармакологічні дослідження).