З моменту свого заснування місія Dermophisiologique стала світовим лідером в секторі професійних косметичних продуктів, переслідуючи суворі критерії якості та ділову етику: використання чудових активних інгредієнтів, запатентованих і сертифікованих сучасних продуктів, а також інвестицій в дослідженнях для розробки нових косметичних методик.

B Clear - одне з гасел: прозорий велнес. І Dermophisiologique, дійсно, забезпечує прозорість на всіх етапах виробничого процесу, необхідних для вступу до готовий продукт: поглиблений аналіз якості сировини, ексципієнтів і продуктів до їх покупки, сертифікованих постачальників, використання сертифікованих, сучасне обладнання та інструменти, висококваліфікований персонал, який постійно проходить професійну підготовку з підвищення кваліфікації і запевняє, що жоден з продуктів не був випробуваний на тварин.

B Ясно, отже, обов'язок, якою керується, завжди керувалася і завжди буде вести вибір і щоденні дії. З цієї причини з гордістю поділяємо все, що робимо з нашими кінцевими клієнтами, які є не тільки одержувачами наших зусиль, але, перш за все, нашим постійним джерелом натхнення.