Професійні засоби догляду за шкірою давно перестали бути чимось незвичайним. Їх купують жінки та із задоволенням використовують у домашніх умовах. Одним із популярних брендів є компанія Dermophisiologique. Це італійська торгова марка з досвідом роботи на ринку понад 40 років. Її продукція має попит як для щоденного застосування будинку, так і для проведення косметичних процедур у кабінетах та салонах краси.

Лінійки продукції “Дермофізіолоджик”

У каталозі представлений широкий асортимент засобів догляду за обличчям і тілом. Є спеціальні пропозиції у вигляді сонцезахисних емульсій, засобів для голитися з м'яким ефектом омолоджування або лікувальних концентратів, що використовуються при прийнятті ванн. Нижче представлені основні категорії бренду Dermophisiologique, офіційний сайт виводить у ТОП саме їх:

  • BIOLIFT + SKIN PERFECTION VitaC - спеціальний вітамінний догляд за шкірою, що підходить для жінок після 30 років. Він ґрунтується на вітаміні С, гіалуроновій кислоті та натуральних оліях першого віджиму. Завдяки цьому продукти цієї серії сприяють відновленню тканин, виробленню колагену, перешкоджають процесам старіння. 

  • CHRONOAGE - лінія захисту від фотостаріння та впливу навколишнього середовища. У серії представлений крем Dermophisiologique антисмог, який незамінний у регіонах із підвищеним забрудненням. Він заповнює дрібні мімічні зморшки мінералами та силіконами, спорідненими з людською шкірою. Також сюди увійшов крем універсальної дії.

  • COEO - продукти, що дають ефект косметичного філера. Без ін'єкцій поглиблення шкіри миттєво заповнюються та створюють видимий ефект омолодження. До лінійки увійшли сироватка-гель Dermophisiologique для обличчя, крем та бальзам для губ.

  • ONTHERAPY - спеціальний догляд за запаленою гіперчутливою шкірою. Серія також добре підходить пацієнтам, які проходять медичну терапію.

  • SEBOLINE - лінійка, призначена для проблемної шкіри з акне. Знімає запалення, знижує сальність шкіри та перешкоджає появі прищів. Є креми з легкими текстурами для молодої шкіри та засоби для жінок 30+.

  • BLACK PEELING - професійні пілінги для різних типів шкіри. У колекцію увійшов томатний лосьйон з мінералами та олігоелементами, кислотний скраб-гоммаж, що ефективно розщеплює ороговілі частинки та карбонова кремова маска на основі активованого вугілля та каоліну.

  • CellulHiTech - ефективна косметика "Дермофізіолоджик" для боротьби з целюлітом. Включає лікувальну сироватку, здатну усунути не тільки поверхневі, але і глибокі дефекти, а також крем з рідкими кристалами, що розчиняє затвердіння.

  • CHRONOAGE WHITE LINE - лінія для боротьби з пігментацією, в основу якої лягли сироватки та креми для всіх типів шкіри. Вони не лише освітлюють шкіру, а й зміцнюють її, запускають процеси регенерації. Регулярне застосування не дає пігментації з'явитися знову.

  • LIPOSTOP - засоби, ефективні у боротьбі з жировими відкладеннями. Це гіперіміруючий крем, що діє локально, а також антицелюлітний крем Dermophisiologique для структурованих ділянок. Активними компонентами є кофеїн, екстракти апельсина, кінського каштану та перцю. Додатково склад збагачений вітамінами.

  • СLEANSING - косметика Dermophisiologique для очищення. Не ввійшли засоби для зрілої шкіри, універсальні продукти для всіх типів шкіри, морська вода і гель для жирної/комбінованої шкіри, що очищає.

Серед інших популярних колекцій, що отримали позитивний відгук від споживача, можна виділити серію LINE CONTROL C5, що коригує глибокі зморшки, SENSIDERM для чутливої шкіри та HYDRACARE, створеної для глибокого зволоження. Також створені вузькопрофільні серії для догляду за руками та очима. Існує окрема лінійка засобів для чоловіків.

Відгуки про косметику Dermophisiologique

Експерти в галузі косметології відзначають високу ефективність продукції "Дермофізіолоджик". Косметика виробляється у лабораторних умовах і постійно проходить незалежне тестування. Асортимент бренду дозволяє використовувати продукти для різних типів шкіри та віку. При цьому засоби догляду не викликають алергії і не шкодять здоров'ю, тому що не містить солей важких металів, парабенів, ароматизаторів та барвників синтетичного походження.

Окремо варто відзначити цінову політику компанії, оскільки косметика "Дермофізіолоджик" реалізується в сегменті "середній" та "середній+", вона залишається доступною для споживача. Важливо, що всі розроблені продукти отримують сертифікати ЄС, перш ніж потрапити на полиці магазинів. Також є велика лінійка дерматокосметики для вагітних, що дозволяє косметологам залучити більше цільової аудиторії.