Натуральна косметика покликана на довгі роки зберігати молодість і красу шкіри. У складах міститься підвищена концентрація екстрактів водоростей, і повністю відсутні небезпечні хімічні речовини.
Виробник сміливо заявив про повну відмову від застосування парабенів, силікону, фталатів і навіть від неагресивних синтетичних добавок. Склади від Algologie - це 100% природні компоненти для ефективного і дбайливого догляду.
Натуральні дари моря для шкіри обличчя і тіла
Склади марки засновані на морських водоростях, багатих на вітаміни і мікроелементами. Вони також містять альгоестоген (природний аналог естрогену), що підвищує захисні функції шкіри.
До основних переваг засобів відносяться:
1. Прискорене зволоження за рахунок глибокої гідратації, яку забезпечують активні речовини «аквапорінов солерос» - революційна розробка в косметології.
2. Особливі місця збору водоростей. Найчастіше прибережні зони, де природа подбала про умови їх зростання і збагачення корисними компонентами.
3. Зміст пептидів і біоактивних речовин, що володіють цілющими властивостями.
Косметика Algologie - це щоденна турбота про красу і здоров'я. В асортименті бренду склади для різного віку і типу шкіри.