Сироватки та концентрати: оновлення шкіри на клітинному рівні
Зволожуюча сироватка для обличчя – це відносно новий косметичний продукт, що встиг завоювати визнання мільйонів жінок. Його ефект стає помітним одразу після першого застосування. Косметична сироватка (серум) є засобом, у якому присутня максимальна концентрація активних речовин. Це мікроскопічні молекули-провідники, які впроваджуються у глибинні шари шкіри. Різниця між концентратом та сироваткою невелика, полягає переважно у складі, наявності додаткових інгредієнтів.
Дія цих б'юті-продуктів спрямовано усунення конкретного косметологічного дефекту чи вирішення певного завдання: регулювання рівня виділення шкірного жиру, зволоження, ліфтинг. Поживний концентрат для обличчя наносять тонким шаром. Шкіра моментально отримує необхідну кількість активних речовин саме в тій формі, в якій вони легше і швидше засвоюються.
Методи застосування сироваток та концентратів
Спочатку ці продукти використовувалися у професійних косметичних салонах. Зараз сироватки та концентрати можна купити в будь-якому магазині косметики, виробники пропонують величезний вибір засобів для всіх типів шкіри. Їх застосовують декількома способами:
- наносять локально на поверхню обличчя, шиї, декольте;
- додають до індивідуального складу обгортань, тоніків, масок;
- використовують під час проведення фізіотерапевтичних процедур «краси» ― апаратного масажу, електрофорезу, мікрострумової терапії.
Сироватки та концентрати не дарма називають «еліксирами краси». У кожному флаконі міститься 90% активу і 10% основи. Навіть найдієвіший і найдорожчий крем має склад «з точністю до навпаки».
Різновиди серумів
Сироватки для зволоження обличчя або інтенсивного харчування дуже ефективні, вони працюють на клітинному рівні. На відміну від флюїдів та кремів ці засоби усувають не наслідки проблеми, а її початкову причину. Існує кілька видів сироваток та концентратів, кожен з яких вирішує певні завдання:
- бореться із запаленнями;
- відбілює шкіру;
- підтягує, вирівнює контури;
- зволожує, живить шкіру;
- нейтралізує сліди вікових змін;
- знімає ознаки стресу.
Сироватки можна наносити на шкіру обличчя, повік, шиї, декольте область. Виробники пропонують докладну інструкцію, де є рекомендації щодо застосування.
Компоненти концентратів та сироваток
Традиційно у складі серумів є екстракт фруктових кислот на водній або масляній основі. Перший варіант «легший», його зазвичай вибирають для теплої пори року. Друга підходить для зими, забезпечуючи шкірі додатковий захист від перепадів температур. Деякі сироватки для харчування шкіри обличчя містять спеціальні компоненти – енхансери. Вони відповідають за доставку активних речовин у глибокі шари, де вони можуть реалізувати свою програму-максимум.
Найпопулярнішими концентратами вважаються продукти з гіалуроновою кислотою. Її молекули добре зволожують, утримують вологу у клітинах. Такі засоби допомагають при мімічних зморшках, тьмяному кольорі обличчя, нерівній структурі шкіри, лущення, сухості.
Сироватки та концентрати з колагеном мають потужний anti-age ефект при регулярному застосуванні. Це білок, який відповідає за еластичність та міцність епідермісу. З віком організм виробляє меншу кількість колагену, що сприяє виникненню зморшок, втраті тонусу.
Концентрати та сироватки з равликовим муцином використовують для боротьби з постакне, регенерації пошкоджених ділянок епідермісу, покращення його еластичності. Слиз равлика містить елементи, які відновлюють шкіру зсередини, надають омолоджуючу дію.
Загальні рекомендації щодо застосування
- Не варто експериментувати з серумами, якщо немає видимих проблем зі шкірою. У цьому випадку косметологи рекомендують використовувати концентрат для зволоження обличчя курсами.
- Ці засоби належать до категорії незмивних. Якщо наносити їх вранці, потрібно дочекатися повного вбирання і потім застосувати декоративну косметику. Є нічні сироватки та концентрати, які використовують перед сном.
- Для комплексного догляду вибирають засоби з однієї косметичної лінійки. Не використовують кілька різновидів серумів поспіль.
- Більшість сироваток та концентратів зберігають у холодильнику. Не можна, щоб на флакон потрапляли прямі сонячні промені.
- Колагенові серуми застосовують після 25 років. До цього моменту в організмі виробляється достатня кількість білка природним шляхом.
Сироватка або концентрат – це безпечний та ефективний засіб для домашнього застосування. Побалувати себе професійним доглядом може кожен.
Ознайомитись з ефективними засобами ви зможете в каталозі.